27° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İlham Panosu: En güzel kaban modelleri

Moda - Ekim 19, 2019 1:06 pm A A
Threehills Festival
14.10.2019 10:41Son Güncelleme: 14.10.2019 10:41

İlham Panosu: En güzel kaban modelleri

Kış aylarında gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları arasına giren kabanlar birçok farklı modeli ile kafa karıştırabilir. işte bu sezon tercih edebileceğiniz en trend kaban modelleri…

Eda Özdemir - PembeNar Özel

Eda Özdemir – PembeNar Özel

Kış aylarının olmazsa olmazı hiç şüphesiz size kısa yoldan şık bir görüntü sağlayan kaban modelleridir. Kabanlarınızı doğru seçerek kombinlerinizin anahtar parçası haline getirebilirsiniz.
İlham Panosu: En güzel kaban modelleriİlham Panosu: En güzel kaban modelleri 2

Çizmeleriniz ile kombinleyin

Seçimlerinizi çizmeleriniz ile kombinleyebileceğiniz kabanlardan yana kullanın. Ünlü oyuncu Zendaya’nın da tercih ettiği aynı renk ve materyallerden oluşan çizme-kaban kombinleri bu sezon oldukça revaçta.
İlham Panosu: En güzel kaban modelleriİlham Panosu: En güzel kaban modelleri 3

Feminen hayvan desenleri

Feminen hayvan desenleri günümüz moda dünyasında oldukça sık kullanılıyor. Çantalarda, gömleklerde, etek ve ayakkabılarda gördüğümüz bu trend artık kabanlara da sıçradı.
İlham Panosu: En güzel kaban modelleriİlham Panosu: En güzel kaban modelleri 4

Bornoz kabanlar

Her kombininiz ile kullanabileceğiniz ve size rahat bir şıklık sağlayan bornoz şeklindeki kabanlar kesinlikle kış aylarının vazgeçilmezleri arasında.
İlham Panosu: En güzel kaban modelleriİlham Panosu: En güzel kaban modelleri 5

Klasik kesimler

Klasik kesimli kabanlar, size zamansız bir şıklık yakalama şansınız veriyor. Hem spor hem de daha klasik kombinleriniz ile kullanabileceğiniz bu kabanlar dolabınızın anahtar parçası olacak.